Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Anna Matejczyk
Mam ponad 11 letnie doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami, w tym 9 lat w pracy online. Prowadzę terapię indywidualną w nurcie poznawczo – behawioralnym, z zastosowaniem technik racjonalnej terapii zachowań, terapii strategicznej, ukierunkowanej na problem i terapii schematów. Specjalizuję się w lękach, fobiach, obsesjach, napadach paniki, ptsd (stres pourazowy), nerwicach oraz zaburzeniach depresyjnych.

Jako psychodietetyk oferuję również pomoc psychologiczną w leczeniu otyłości. Wśród moich zainteresowań zawodowych znajduje się między innymi psychodermatologia, nowa dyscyplina z pogranicza psychiatrii i dermatologii, a w terapii zajmuję się osobami cierpiącymi na takie schorzenia jak liszaj, atopowe zapalenie skóry, pokrzywki czy łuszczyce. Prowadzę sesje relaksacyjne z wizualizacjami, pracę z ciałem i oddechem.
W codziennej pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego pomagam także osobom przeżywającym kryzysy życiowe (śmierć bliskich, żałoba), problemy w związku czy doświadczającym przewlekłego stresu w pracy. Dokonuje również diagnoz psychologicznych, w tym diagnozy osobowości i neuropsychologicznej.
Loading...