Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Jolanta Uran-Gędłek
Psycholog Kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w
Katowicach, oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem na jednolitym rynku UE. Menedżer wielu projektów związanych z wdrażaniem systemów ocen okresowych i zarządzania oraz rozwijania kompetencji pracowniczych. Autorka wielu narzędzi i rozwiązań z zakresu metod diagnostycznych dotyczących kompetencji zawodowych oraz potencjału pracowniczego.

Certyfikowany trener i wykładowca prowadzący zajęcia w polskiej jednostce edukacyjno-egzaminacyjnej AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE w obszarze HR Management. Od 21 lat specjalizuje się w obszarze live coachingu i obszarów kompetencji menedżerskich (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, komunikacji zarządzania zmianą), oraz warsztatach rozwoju osobistego i integracyjnych.

Mój styl pracy opiera się na faktach i naukowej wiedzy. Pokazuje narzędzia i rozwiązania z mocną podbudową z zakresu HR i psychologii. Stawiam na budowanie trwałej zmiany opartej na koncepcji behawioralna-poznawczej.

Współautorka książki „Zarządzanie projektem szkoleniowym” autorka cyklu artykułów na emat systemów ocen w „Personel i Zarządzanie”. Niegdyś grotołaz i miłośnik alpejskich szczytów. Dziś miłośnik alpejskich szczytów i wszystkiego, co je wiąże z Milką.
Loading...