Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Aneta Wróbel
Coaching jest dla mnie wyjątkowym spotkaniem, relacją z drugim człowiekiem. To proces, który uwalnia potencjał i moc klienta, uświadamia, zatrzymuje przy ważnych tematach. To jedno z najcenniejszych i najciekawszych doświadczeń w moim życiu zawodowym.

Coachingiem zajmuje się od 10 lat. Ukończyłam kurs coachingu indywidualnego w Instytucie Psychologii Procesu. Brałam udział w akredytowanym przez ICF (światowa organizacja coachingowa) szkoleniu coachingu indywidualnego oraz zespołowego i grupowego. Ukończyłam również kurs I stopnia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz liczne warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju człowieka.

Prowadzę procesy coachingowe pod superwizją. Stosuje kodeks etyki ICF. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym (oligofrenopedagogiem) i psychoterapeutą. Jestem również HR owcem-”rozwojowcem”(rekrutacja, doradztwo, szkolenia/warsztaty, projekty rozwojowe - talenty/ peer-mentoring/ coaching/ ścieżki rozwoju pracowników) z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach.

Od 2020 prowadzę firmę Projekt Alpaka. Po 20 latach życia w mieście przeniosłam się na wieś i zaczęłam nowy etap zgodny ze ścieżką serca. Obecnie łączę życie wśród zwierząt i natury z pracą coacha. Prywatnie jestem mamą i partnerką, opiekunką alpak, kotów, psów oraz koziołków. Mój ulubiony cytat: “W życiu masz to, na co się odważysz.”
Loading...