Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Daria Turowska-Makoś
Poszukujesz wsparcia w budowaniu samoświadomości, zarządzaniu stresem i emocjami oraz odnalezieniu balansu w swoim życiu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.
Jestem Daria - muzykoterapeuta, praktyk mindfulness, life i stres coach (certyfikaty Achology - Academy of Applied Modern Psychology oraz NLP huset w Kopenhadze, kończę także Muzykoterapię na Akademii Muzycznej w Łodzi).
Prowadzę sesje indywidualne stres coachingu połączonego z mindfulness oraz oraz refleksyjnym pisaniem (z ang. journaling therapy.), jak również life coachingu i muzykoterapii.
Często zaczynam pracę sesjami stres coachingu i mindfulness, a następnie przemienia się ona w life coaching.
Pracuję z autorską metodą mindful voice - rozwoju poprzez pracę z głosem i dźwiękiem. Co więcej specjalizuję się w pracy z osobami wysoko wrażliwymi (akredytacja - American Association of Drugless Practitioners (AADP) Nickerson Institute).
Zajmuję się także budowaniem tzw. work-life balance.
Jestem autorką Dziennika stresu i balansu - ćwiczenia, które w nim zawarłam wykorzystuje w mojej pracy indywidualnej i szkoleniowej.
Moje międzynarodowe doświadczenie zawodowe (Dania, Czechy, USA) i duńska edukacja sprawiają, że szeroko patrzę na zagadnienia, z którymi przychodzą do mnie klienci. Moja empatia sprawia, że słucham uważnie z wrażliwością, zadając pogłębiające pytania. Z moimi klientami tworzę więź, która jest ogromnie budująca we wspólnej pracy.
Pracuję zadaniowo - z ćwiczeniami, wizualizacjami, pomagającymi wyzwalać się z napięć i dawnych programów oraz budować samoświadomość.
Pracowałam jako koordynatorka i coach w Danii i tak zaczęła się moja przygoda z głębszą pracą z ludźmi. Widziałam, jak ludzie w biznesie się wypalają i tak postanowiłam pomagać temu zapobiegać.
W Danii prowadziłam także stowarzyszenie integrujące różne kultury przez muzykę (ProPace).
Podobno zarażam dobrą energią, daje spokój, nadzieję i motywację. Chcesz się przekonać? Zapraszam do współpracy :)

Hello!

Do you look for somebody who will support you on your way to discover mindfulness, build self- awareness and manage your emotions and stress? Do you want to get to know yourself and your needs better or manage your high sensitivity ?
If you answered yes to one of those questions, here I am to help you :)
I am Daria - a creative and empathetic music therapist, mindfulness practitioner as well as life and stress coach. I got my coaching certifications from Achology - Academy of Applied, Modern Psychology and NLP huset in Copenhagen. I discovered mindfulness during courses in Denmark and during my trip to Asia when I met monks who taught me more about meditation, buddhism - the roots of mindfulness. I am also specializing in working with High Sensitive people (accreditation -American Association of Drugless Practitioners (AADP) Nickerson Institute).
I wrote a self help book in polish Dziennik stresu i balansu (Stress and balance journal) and I am using methods included there during my individual sessions. Therefore, I am working with journaling therapy. I am also an author of a mindful singing method which I am working with.
I lived in 5 countries - longest in Denmark and for a short amount of time in Czech Republic, Spain, England and now I live in Poland. Therefore, I understand different cultures and I know how it feels to live abroad. I also speak Danish fluently. When I worked in business as a coordinator and coach I saw the scale of burn out out there, so I have a mission to prevent that.

People say that I spread good energy and they feel peace after sessions with me. Do you want to check it out yourself? Book a session with me ;)
Loading...