Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Marta Hander
Od ponad 5 lat z sukcesami wspieram klientów w ich rozwoju jako trener, team coach, business coach oraz coach kryzysowy. Potwierdzeniem moich kompetencji są zdobyte certyfikaty: Coacha Biznesu, Resilience - Powrót do równowagi po wyzwaniach, oraz Transforming Communication. Ukończyłam Mistrzowską Szkołę Coachingu. Jestem
również Członkiem Izby Coachingu.

Mam doświadczenie w prowadzeniu sesji indywidualnych oraz warsztatów grupowych. Prowadzę life coaching w oparciu o standardy ICF. Towarzyszę klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do jak najpełniejszego wykorzystania własnego potencjału zawodowego i osobistego.

Tworzę przestrzeń do eksperymentowania, odkrywania siebie oraz podejmowania wyzwań poprzez poznanie i dalszą eksplorację indywidualnych mocnych stron. Potrafię także wspierać klientów w doskonaleniu umiejętności zarządzania emocjami w sytuacjach kryzysowych. W swojej pracy z sukcesem sięgam po techniki mindfullnes, a więc wyjaśniam, prowadzę i wspieram klientów w ćwiczeniu uważności poprzez stosowanie technik wyciszenia i skupienia.

W pracy coacha wykorzystuję również umiejętności zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w obszarze sprzedaży, przenosząc je na grunt rozwoju osobistego. Należą do nich przede wszystkim: zarządzanie efektywnością, koncentracja na osiągnięciu celu, umiejętności negocjacyjne, czy też radzenie sobie ze stresem. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, potrafię wsłuchiwać się w potrzeby klientów, oraz dostosować sposób i styl komunikacji do odbiorcy.

Ponadto inspiruję i zachęcam do samodoskonalenia koleżanki i kolegów z branży. Jako wicedyrektor International Coach Frederation organizowałam cykliczne spotkania Coaching Caffe, podczas których eksperci z zakresu coachingu dzielili się swoim doświadczeniem z coachami, terapeutami, pedagogami oraz światem biznesu. W 2019 roku zorganizowałam pod swoim nazwiskiem pierwszą podkarpacką konferencję „Coaching dla biznesu”. Podróżuję nie tylko w głąb siebie lub towarzysząc moim klientom – z pasją odkrywam świat, uwieczniając przeżyte chwile na fotografiach. Z przyjemnością projektuję ogrody, czerpiąc energię z kontaktu z przyrodą.
Loading...