Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Daniel Masłowski
Daniel Masłowski - psycholog, pedagog, terapeuta.

Lubię swoją pracę i angażuję się w świadczoną pomoc, tworząc przyjazną atmosferę rozmowy. Staram się zrozumieć, towarzyszyć, wspierać, dawać nadzieję, a nie oceniać i „patrzeć z góry”. Doceniam pokładane we mnie zaufanie i odpowiedzialność związaną z kontaktem.
  
Staram się rozumieć jakim wyzwaniem jest bycie w roli pacjenta i proces pracy nad sobą. Wierzę, że ludzie posiadają naturalne zasoby do rozwijania się i radzenia sobie – pomagam im poznać siebie i korzystać z nich.
     
Ukończyłem Psychologię Kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, Pedagogikę (praca socjalna i resocjalizacja) na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Obecnie szkolę się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej - jestem w procesie certyfikacji.
Swoje wykształcenie uzupełniłem o studia podyplomowe:
1. Diagnoza i Terapia - Uniwersytet Szczeciński,
2. Socjoterapia - Uniwersytet Szczeciński,
3. Doradztwo Zawodowe - Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie.
Odbyłem Podstawowy Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Jestem Członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Systemowej.

Aktualnie pracuję w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Szczecinie oraz w Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów "Medicus" oraz prowadzę swój gabinet. Wcześniej pracowałem w szkole podstawowej, szkole średniej oraz w Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym w Szczecinie.

Dbając o dobro pacjenta i rzetelność świadczonych usług swoją prace opieram na zasadach Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.
Loading...