Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Sylwia Dąbrowska
Jestem trenerem rozwoju biznesu i rozwoju osobistego z ponad 16-letnim doświadczeniem. Szkolę zespoły projektowe oraz sportowe, doskonalę ich kompetencje i wspieram je w skutecznej komunikacji. Skutecznie łączę wiedzę i umiejętności z obszaru sportu i biznesu. Motywuję przedsiębiorców i liderów do budowania szeroko rozumianej przewagi konkurencyjnej opartej na autentyczności. Jestem specjalistą w zakresie Inteligencji Emocjonalnej, facylitacji zespołów i team buildingów. Prowadzę długofalowe projekty w zakresie tworzenia i wdrażania standardów pracy efektywnych zespołów i mądrego przywództwa.

Jako niewątpliwe zalety zawodowe uważam wieloletnią praktykę w pracy z ludźmi, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i kreatywne podejście do każdego uczestnika. Mam umiejętność skutecznego komunikowania wiedzy, wykorzystuję szeroką  znajomość teorii emocji, psychologii behawioralnej oraz zarządzaniu energią w relacjach. 
Jestem energiczną, kreatywną i odważną osobą.

Moje warsztaty coachingowe wzbogacone są o doświadczenie zawodowe w pracy dla międzynarodowych korporacji, takich jak: Superpharm, Velux, ING, Home Broker oraz praca wykładowcy akademickiego dla m.in.  AGH, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej WSB w Opolu
Korzystam z szerokiej wiedzy współpracy z drużynami sportowymi i indywidualnymi zawodnikami. Pracuję z piłkarzami, siatkarzami, tenisistami na czołowych, międzynarodowych pozycjach w rankingach. Dużą wagę przywiązuję do relacji na linii sztab szkoleniowy - zawodnicy. Metody te przenoszę do biznesu. Byłam trenerem mentalnym reprezentacji Polski w męskiej siatkówce U21 na Mistrzostwa Świata 2019 w Bahrajnie.

Kiedy pracuję z grupami używam innowacyjnych metod zwiększania zaangażowania uczestników szkolenia poprzez interakcję i współpracę.  Wykorzystuję wiedzę zarządzania projektami: Agile, Scrum Master, Change Management. Moją ambicją jest wzbudzić ciekawość i intrygować zupełnie nowym podejściem do pracy. Uczestnicy mojego szkolenia bardzo doceniają zaangażowanie z jakim przygotowuję program pracy, liczne przykłady poparte własnym doświadczeniem i przyjazną atmosferę w sali szkoleniowej.
Jestem autorem projektów: zarządzanie atmosferą i inteligencji sportowej. 

EDUKACJA
Jestem trenerem biznesu i rozwoju, a także certyfikowanym coachem  

Posiadam wykształcenie zawodowe w takich instytucjach edukacyjnych jak m.in:
Uniwersytet Jagielloński, Szkoła Profesjonalnego Coachingu w Krakowie, Certyfikowany konsultant MindSonar, Instytut Kognitywistyki Macieja Bennewicza, Trener metody Biegun Marka Kamińskiego 

Mając na uwadze charakter mojej profesji, stały kontakt z ludźmi, odpowiedzialność i zaangażowanie z jakim podchodzę do zadań, uważam konieczność uczenia się przez całe życie za moją odpowiedzialność. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach naukowych, konferencje lub międzynarodowych targach oraz w szkoleniach i kursach.

DOŚWIADCZENIE
Mam dużo praktyki i wiedzy teoretycznej z zakresu zarządzania zmianą, komunikacji w zmianie i szeroko pojętego obszaru rozwoju osobistego. Jako trener obserwuję uważnie i analizuję zachowanie ludzi, aby uczyć kreatywności i niezależności. Moje obszary specjalizacji szkoleniowych obejmują budowanie zespołów, standardy obsługi, analiza potrzeb komunikacyjnych, efektywna prezentacja osobista, sprzedaż relacyjna, budowania przywództwa, komunikacja i autoprezentacja, motywacja i sposoby radzenia sobie ze stresem, zarządzania emocjami i relacjami.

Prowadziłam szkolenia i realizowałam projekty z m.in zakresu:
- sztuka prowadzenia prezentacji i publicznych przemówień
- podstawy coachingu
- szeroko rozumiana efektywność osobista i organizacja zadań
- standardy obsługi klientów dla instytucji finansowych
- asertywność i rozwiązywanie konfliktów
- rozwijanie kreatywności
Loading...