Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Agnieszka Byczyńska
Nazywam się Agnieszka Byczyńska.

Od ponad 15 lat pracuję z ludźmi wspierając ich we własnym rozwoju i pomagając wydobyć ich potencjał. Budzę odwagę! Odwagę do tego by działać i realizować cele. Jestem trenerem biznesu, coachem, konsultantem MaxieDISC®. Pomagam ludziom budować ich poczucie własnej wartości i pewności siebie. Obszary w jakich mogę pomóc to m.in.: mocne strony -budzenie potencjału, asertywność, zarządzanie sobą w czasie, zmiana nawyków, poprawa relacji międzyludzkich, zarządzanie stresem, znalezienie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

Uważam, że cel jest ważny, ale ważniejsza jest droga na którą wchodzimy by ten cel realizować i to jakimi się stajemy robiąc kolejne kroki.
Kiedyś chciałam, żeby wszyscy mnie lubili, by brali odpowiedzialność za moje decyzje.
Kiedyś nie odzywałam się w grupie, bo przecież inni wiedzą lepiej, nie słuchałam rad, bo przecież nikt nie może życzyć mi dobrze.
Kiedyś nie mówiłam o tym co czuję, bo tego się nie robi głośno.

Wszystko się zmieniło, kiedy poznałam moc coachingu i magię pytań.
Pytań, które sięgają sedna, które prowadzą do prawdy.
Pytań, które poszerzają perspektywę, zmieniają sposób myślenia i działania już na zawsze.Obudziłam w sobie odwagę i zaczęłam działać , zaczęłam popełniać błędy, a co najważniejsze, uczyć się na nich i wyciągać wnioski. Obudziłam w sobie odwagę, by podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność.

Obudziłam w sobie odwagę i wiem że potrafię obudzić ją w Tobie, jeżeli tylko jesteś gotowy na spotkanie ze mną. Coaching może wiele zmienić w Twoim życiu. Spotkajmy się.
Loading...