Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Aneta Żurek
Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Jednak nie do końca ten nurt psychoterapii mi odpowiadał w pracy z pacjentem, klientem.

Obecnie jestem w trakcje 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Przygotowuje się do egzaminu certyfikacyjnego. W ramach rozwoju zawodowego biorę udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z młodymi dorosłymi w poradni studenckiej. Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Uniwersytetu Jagielońskiego. Od 3 lat prowadzę praktykę prywatną.

Głównym obszarem mojej pracy jest podejście poznawczo-behawioralne, które skupia się na problemach „tu i teraz”. Specjalizuję terapii zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego PTSD, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń nastroju.
W swojej pracy wykorzystuje fotografię, jako jedną z technik pracy psychoterapeutycznej.

Najważniejsze jest dla mnie nawiązanie dobrej relacji terapeutycznej. Opartej na współpracy, zaufaniu i zrozumieniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Loading...