Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Mirosław Sikora
Jako psychoterapeuta pracuję z osobami doświadczającymi trudności osobistych, relacyjnych i zawodowych. Mój gabinet jest miejscem przyjaznym dla każdego. Klientka lub klient sami wyznaczają tempo i zakres naszej pracy a terapia nie zakłada z góry określonych rozwiązań. Skupiam się na indywidualnych potrzebach klientów poszukując drogi dla konkretnej osoby. Poszerzając świadomość o tym, co się dzieje w ich życiu, klienci mogą bardziej świadomie dokonywać wyborów i podejmować działania lub ich nie podejmować.

Jako psychoterapeuta i członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu regularnie się kształcę. Mam za sobą ponad tysiąc godzin szkoleń i warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców i praktyków. Ukończyłem roczne Studium Polityki Relacji przygotowujące do prowadzenia mediacji i rozwiązywania konfliktów, roczny Kurs Coachingu Metodami Psychologii Procesu, roczne studium pracy z oporem w terapii oraz roczne szkolenie z relacji terapeutycznej.

Posiadam uprawnienia Instytutu Psychologii Procesu do prowadzenia psychoterapii, warsztatów rozwoju osobistego oraz pracy z relacjami i grupami. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji indywidualnej u dyplomowanej psychoterapeutki, superwizorki i nauczycielki psychologii procesu oraz regularnie uczestniczę w superwizjach grupowych przy Instytucie Psychologii Procesu. Zanim zostałem psychoterapeutą, ukończyłem studia marketingu (Bielska Akademia Businessu) oraz Wiedzy o Teatrze (Akademia Teatralna w Warszawie). Podczas swojej drogi życiowej miałem okazję pracować zarówno w środowisku korporacyjnym jak i artystycznym, co daje mi głębsze zrozumienie procesów w nich zachodzących. Specjalizuję się również w pracy z osobami ze społeczności LGBT+.
Loading...