Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Paulina Staszczak
Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem. Posiadam certyfikat specjalisty terapii uzależnień. Obecnie jestem w trakcie szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, gdzie poszerzam swoją wiedzę i metody pracy psychoterapeuty. Uczestniczę ponad to w licznych szkoleniach i konferencjach, aby mieć jak najbardziej aktualną widzę i nabywać nowych umiejętności do pomocy innym.  Uwielbiam prace z ludźmi  i towarzyszenie osobom w poprawie ich jakości życia. 


Jeśli jesteś w takim momencie w swoim życiu, że: nie bardzo wiesz co robić, dręczą Cię wspomnienia, czujesz, że nie możesz czerpać z życia tyle ile byś chciał/a, targają Tobą trudne emocje, ciężko Ci nad sobą zapanować lub nieustannie się czegoś boisz, twoje relacje nie wyglądają tak jakbyś chciał/a ciagle myślisz o sobie źle lub nieustannie odkładasz na jutro...

Umów się na wizytę, nie musisz być z tym wszystkim czego obecnie doświadczasz być  sam/a. Ze swojej strony gwarantuje Ci dyskrecję, ogromny pakiet życzliwości i uważności, pomoc w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie.
Loading...