Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Kamila Kamińska
Jestem absolwentką psychologii klinicznej i osobowości na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz psychoonkologii na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Psychoterapii z Pododdziałem Detoksykacyjnym SPZOZ oraz w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej „PsychoMedic”.

Oferowana przeze mnie pomoc może zainteresować osoby, które: są w trudnym momencie życia i potrzebują wsparcia; potrzebują przywrócenia równowagi psychicznej po nagłym, traumatycznym zdarzeniu/kryzysie; doświadczają mobbingu; żałoby; odczuwają lęk lub niepokój, który utrudnia codzienne funkcjonowanie; mają znacznie obniżony nastrój, doświadczają wypalenia, są zmęczone i zestresowane; potrzebują wsparcia w zaakceptowaniu nowej sytuacji życiowej dot. choroby przewlekłej, nowotworowej własnej lub kogoś bliskiego) i pomocy w przejściu przez kolejne fazy choroby.

Oferując pomoc psychologiczną podchodzę do każdego klienta z ciekawością, szacunkiem i otwartością, a celem mojego wsparcia jest pomoc w zrozumieniu siebie
i mechanizmów własnego funkcjonowania, by podnieść jakość własnego życia.
Loading...