Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Marzena Zglec-Matwiejczyk
Nazywam się Marzena Zglec-Matwiejczyk, jestem psychologiem ,interwentem kryzysowym oraz trenerką umiejętności społecznych. Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię. Pracuję z klientami nad ich problemami, pomagając odzyskać równowagę wewnętrzną, spokój i radość życia.

Specjalizuję się w psychoterapii dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych doświadczających:
- trudności w radzeniu sobie z emocjami, żyjących w ciągłym stresie
- niskiej samoceny
- zaburzeń nastroju ( depresji, dystymii)
- zaburzeń lękowych ( fobie, lęk społeczny, OCD, mutyzm )

Udzielam konsultacji i porad dla rodziców w obszarze wspierania rozwoju dziecka.
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym . W swojej pracy wykorzystuje elementy terapii DBT, ACT , TSR oraz terapii schematów.

Ukończyłam studia mgr psychologii SWPS Warszawa, 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, Psychologię kryzysu i interwencji kryzysowej – Uniwersytet SWPS w Warszawie, Studia podyplomowe z zakresu SAZ ( Stosowana Analiza Zachowania, przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania ) , Diagnozę psychologiczną w praktyce klinicznej, Neuropsychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS , II stopień Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach TSR w CTSR w Warszawie , kurs mediatora , posiadam uprawnienia trenera Umiejętności Społecznych, liczne kursy i szkolenia dotyczące profilaktyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na oddziale psychiatrii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, Poradniach specjalistycznych, podczas 12 lat pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w szkołach, w Centrum Zdrowia Psychicznego.
Loading...