Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Destina Tyblewska-Kundzicz
Nazywam się Destina Tyblewska-Kundzicz jestem psychologiem ze specjalizacją kliniczną, terapię prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym i pozytywnym, choć jeśli pacjent ma ochotę opowiedzieć sen, to zawsze chętnie wysłucham. Moje podejście do pacjentów determinuje opór wobec stwierdzenia Freuda, że "człowiek jest ofiarą swojej biografii", pracuję w zawodzie od roku 1986 i mam pewność, że jeśli tylko dotrzemy wspólnie do doświadczeń z przeszłości, które niszczą teraźniejszość, to ta praca zaowocuje dobrą przyszłością. Pracuję z osobami, które zmagają się z depresją, z dystymią - to łagodniejsze obniżenie nastroju, z nerwicami,
z lękami, z fobiami, z trudnościami w życiu osobistym i zawodowym, z tymi, którzy jedzą za mało, z tymi, którzy jedzą za dużo, z tymi , którzy doświadczają kryzysu psychicznego z różnych powodów, towarzyszę z podejmowaniu trudnych decyzji i życiowych zmian.
Wiem, że mamy moc i siłę, ale trzeba mieć odwagę uruchomić je, otworzyć nasz osobisty sejf z zapasami sił życiowych, lub przy mojej pomocy napełnić ten sejf na dalszą drogę życia. Już jako nastolatka wiedziałam, że będę psychologiem, a pytana dlaczego, niezmiennie odpowiadałam, że chcę pomagać ludziom i to się nie zmieniło. Ale zanim podjęłam studia sama musiałam przejść trudną próbę i zwalczyć depresję, która była skutkiem osobistych, traumatycznych przeżyć, udało się bez leków, bardzo pomogła mi muzyka, hatha joga, którą już wtedy znałam, wychodzenie mentalne w przyszłość, kiedy teraz ktoś mówi, że życie boli, to wiem o co chodzi. Zawodowe doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, w Poradni Psychologicznej przy szpitalu, we własnym Gabinecie Specjalistycznym,na stażach i kursach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Polskim Towarzystwie Psychologicznym.
Pacjent ma moją uwagę i pełne wsparcie, problemom "ukręcamy łeb", rozprawiamy się ze zmorami przeszłości i koncentrujemy się na mocnych stronach, wiem, że słowa i myśli mają moc i siłę, pomagam je odnaleźć. Stosuję wypróbowane, sprawdzone, skuteczne metody terapeutyczne. Nie znoszę słów co ludzie powiedzą, każdy powie coś innego, nie bądź niewolnikiem ludzkich opinii, bądź sobą, rób swoje.
Prywatnie jestem dumną mamą i teściową, siłę czerpię z muzyki od barokowej do heavy i power metalu z wizualizacji, z ćwiczenia hatha jogi,,z górskich wędrówek, mam osobistych terapeutów 6 kotów i pieska Chihuahua, pasja pomagania dotyczy też zwierząt i to jest moje hobby i źródło satysfakcji. Lubię kiedy ludzie są szczęśliwi i potrafię cieszyć się z sukcesów innych.
Loading...