Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Agata Białkowska-Samul
Nazywam się Agata Białkowska-Samul, z wykształcenia jestem andragożką, coachem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia oraz masażystką.

Pracuję w nurcie Gestalt i wierzę w to, że każdy z nas rodzi się ze wszystkimi zasobami i umiejętnościami do tego, aby doświadczać dobrego kontaktu z innymi ludźmi oraz prowadzenia satysfakcjonującego i twórczego życia. Czasem jednak różne wydarzenia sprawiają, że ten proces się przerywa i odczuwamy cierpienie, brak poczucia sensu, spełnienia. Moją rolą w pracy z klientami jest wspieranie ich i towarzyszenie w odnalezieniu bardziej twórczych sposobów rozwiązywania problemów. Relacja terapeutyczna pozwala odzyskać poczucie wpływu na swoje życie i trudności, kryzysy, jakich doświadczamy.
Zapraszam na konsultacje jeżeli czujesz cierpienie, mierzysz się z problemem, czujesz się bezsilna/bezsilny, przytłoczona/przytłoczony, odczuwasz dogłębny smutek, czujesz, że nie radzisz sobie z rzeczywistością, potrzebujesz wsparcia lub chcesz pracować nad własnym rozwojem, poznać siebie bardziej, skontaktować się ze sobą.
Psychoterapia pomaga budować zdrowe poczucie własnej wartości, stawiać granice, kontaktować się ze swoimi emocjami i budować bliskie, żywe, zdrowe relacje z innymi osobami. Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć w tej podróży.

Sama od kilku już lat korzystam z psychoterapii i jestem wdzięczna moim terapeutkom, bo dzięki ich wsparciu przeszłam przez epizody depresyjne, zbudowałam swoje poczucie własnej wartości, zyskałam wewnętrzną siłę oraz znacznie zwiększyła się moja satysfakcja z życia i wyborów jakich dokonuje. Sama doświadczyłam, że relacja terapeutyczna jest bezcenna.

Dodatkowo zajmuję się masażem - łączę masaż klasycznym, orientalny i powięziowy, w zależności od tego, czego potrzebują moi klienci. Fascynuje mnie, jak praca z ciałem pomaga w kontakcie umysłu z ciałem, emocjami. Wierzę, że rytuał masażu może być znakomitym wsparciem dla psychoterapii.

Na co dzień pracuję również w korporacji, jako specjalistka ds budowania wizerunku pracodawcy, zatem wyzwania związane z pracą w korporacji są mi doskonale znane.

Lubię rysować, malować, tańczyć, chodzić po górach, ćwiczę gimnastykę słowiańską, kocham las i moje dwie kotki. Czasem prowadzę rozwojowe warsztaty (mój ulubiony to Mapa Marzeń). Jestem szczęśliwa :)

Jeśli czujesz, że mogę być wsparciem dla Ciebie - śmiało! Zapraszam na sesję :)

Wybrane, odbyte szkolenia:
Program Pomocy Psychologicznej, Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt
Kurs MBSR - Mindfulness Based Stress Reduction, prowadzony przez Jakuba Babija i Sylwię Plich

The Art & Science of Coaching, Erickson College International, Wszechnica UJ - certyfikat Erickson Professional Coach (EPC)
Loading...