Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Agnieszka Szostakiewicz
Jestem trenerką komunikacji opartej na empatii, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, historyczką sztuki, a także wykładowczynią wspierającą studentki i studentów w ramach prowadzonych przeze mnie zajęć na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Buduję bezpieczną przestrzeń, działam w oparciu o uważny kontakt i akceptację. Wierzę, że świat byłby lepszym miejscem gdyby relacje międzyludzkie opierały się na empatii i autentycznej komunikacji.

Pomagam w potraktowaniu siebie z życzliwością, czułością i łagodnością. Wspieram zarówno w realizacji celów, jak i w odpuszczaniu, znajdowaniu czasu dla siebie, na odpoczynek czy radość. Towarzyszę w pogłębieniu samoświadomości, zdolności do dokonywania wyborów oraz braniu odpowiedzialności za siebie.

Pomagam osobom zmagającym się z perfekcjonizmem, krytykiem wewnętrznym, odczuwającym zniechęcenie, zmęczenie, tęskniącym za głębszą relacją ze sobą oraz z innymi, a także lepszą komunikacją. Jako osobie zajmującej się sztuką jest mi blisko do pracy z osobom zajmujących się szeroko pojętą twórczością, a także działalnością aktywistyczną. Jestem osobą wrażliwą na problemy społeczne oraz sojuszniczką osób LGBTQ+.

Pomagam w pracy z blokującymi przekonaniami, niesłużącymi skryptami rodzinnymi, nadmiarowymi wymaganiami, godzeniem ze sobą ról czy z konfliktem wewnętrznym. Pomagam w sformułowaniu celów, podejmowaniu decyzji w oparciu nie tylko o myśli, ale także o potrzeby i emocje. Pomagam w stawianiu granic, w radzeniu sobie z krytykiem wewnętrznym oraz z tymi aspektami osobowości, które są w naszym „w cieniu”. Uczę głębszego kontaktu z własnymi potrzebami i emocjami, wyboru służących nam strategii, a także konstruktywnej i empatycznej komunikacji z partnerką_partnerem oraz z innymi, formułowania próśb, oddelegowywaniu zadań itp. Oddaję w Twoje ręce odpowiedzialność, kreatywność i sprawczość.

Podczas spotkań ze mną poczujesz jasność, klarowność i spokój. Osoby, z którymi pracowałam podkreślają u mnie: „współodczuwanie i trzymania szerokiej, życzliwej przestrzeni”, „spokój”, „klarowność”, „wyrozumiałość”, „uważność”, „czułe podejście”, „dopytywanie”, „życzliwość”, „profesjonalizm”.

Jestem absolwentką 2-letniej Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, studentką 4-letniego Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt, od dwóch lat działam pod marką Własna przestrzeń, prowadzę warsztaty rozwojowe, warsztaty w oparciu o sztukę m.in. artfulness. Pracuję z klientami 1:1. Korzystam z narzędzi trenerskich, nvc, psychologii, psychologii twórczości, psychoterapeutycznych w nurcie Gestalt oraz terapii poznawczo-behawioralnej.
Loading...