Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Grzegorz Blaut
Moją życiową pasją i misją jest pomaganie drugiemu człowiekowi na jego życiowych ścieżkach. Najważniejsza jest dla mnie rodzina a w drugiej kolejności praca oparta o talenty, pasję i mocne, wrodzone strony.

Wspieram innych od 20 lat – to ogrom zebranych doświadczeń, zarówno w obszarze pracy indywidualnej z drugim człowiekiem jak i w kwestiach rodziny. A od 8 lat także w kwestiach biznesowych. Jestem doświadczony praktykiem zarządzania, networkerem, trenerem-szkoleniowcem, mentorem, coachem indywidualnym, coachem grupowym, zespołowym i rodzinnym, wykładowcą na studiach MBA i co dla mnie najistotniejsze: mężem i ojcem dwójki wspaniałych synów.

Oprócz prowadzenia własnej firmy, jestem też twórcą i liderem kilku inicjatyw pro-społecznych (Inicjatywa SpokoTato, Rodzinna Akademia Przygody, Klub morsów LODOŁAMACZE, pierwszy w kraju Dziecięcy Klub Morsów /przerębel od 3 roku życia/, twórcą Samodzielnej Grupy Operacyjnej GROT oraz lokalnym dowódcą jednostki pro-obronnej Fundacji na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju „Combat Alert”).

W obszarze rodziny specjalizuję się w coachingu relacji małżeńskich, komunikacji, asertywności oraz wychowywaniu w oparciu o wartości i przez przygodę.

W pracy indywidualnej najczęstsze tematy z jakimi zgłaszają się do mnie klienci to asertywność, pewność siebie, efektywne zarządzanie „czasem-codziennością”, komunikacja i relacje interpersonalne, rodzina.

W biznesie specjalizuję się w temacie sprzedaży, zarządzania, przywództwa, budowania proefektywnościowej kultury organizacyjnej, motywowania pozafinansowego oraz budowania silnych i efektywnych zespołów (opracowałem autorskie metody: IBSO - Inżynieria Budowania Silnej Organizacji oraz IKI – Inżynieria Komunikacji Interpersonalnej), bliskie jest mi zarządzanie „turkusowe”.

W swojej pracy kładę nacisk na efekty a moją podstawową wartością we współpracy z Klientem jest efektywne partnerstwo i konkretne rezultaty współpracy, czyli rzeczywiste zadbanie o to, aby moi Klienci osiągali zamierzone cele.
Loading...