Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Magdalena Wiszniowska-Tomaszewska

Od 16 lat jestem certyfikowanym coachem International Coach ICC, posiadam też certyfikat International Coach Federation ICF. Od wielu lat praktykuję mindfulness i stale poszukuję inspiracji do rozwoju osobistego.

W mojej praktyce Life - coachingowej skupiam się na osiąganiu celów osobistych moich klientów i zapewniam im narzędzia, strategię i wsparcie, aby pomóc im wprowadzić znaczące zmiany w ich życiu, w takich obszarach jak: finanse, rodzina, związki, zdrowie i kariera. Pracuję również nad budowaniem ich siły i odporności psychicznej. Bardzo często skupiam się na okryciu z klientem motywacji i odwagi do działania. Innym aspektem, w którym się specjalizuję jest temat work-life balance i wypalenie zawodowe. Obszary, z którymi pracuję to także: zdrowe nawyki, redukcja masy ciała, nauka języka obcego, założenie własnej działalności.

W trakcie spotkań proponuję metody pracy z emocjami, sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach, trening redukcji stresu MBSR (Redukcja Stresu Oparta na Uważności) oraz trening uważności MBCT (Terapia Poznawcza Oparta na Uważności).

Moje doświadczenie to ok. 10 tysięcy godzin coachingowej i indywidualnej pracy z klientami, a moja misja zawodowa to pomaganie ludziom w osiąganiu sukcesów i tworzenia życia, z którego są dumni!

Serdecznie zapraszam :)
Loading...