Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza że zgadasz się na ich użycie.


Agnieszka Pater
Jestem coachem rozwoju zawodowego i osobistego, właścicielką marki Agnieszka Pater Coaching. Od 2014 roku wspieram swoich klientów w odkrywaniu talentów i mocnych stron, wzmacnianiu kompetencji zawodowych i osiąganiu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym.

Posiadam akredytację International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach (ACC). Jestem konsultantką Advisio Poland uprawnioną do przeprowadzania testów profilowania osobowości zawodowej - Insightful Profiler iP121. Jestem również certyfikowaną trenerką gry coachingowej „Podróż bohatera”.

Mam 12 lat doświadczenia w pracy w korporacji. Rozumiem wyzwania i bolączki liderów, bo przez ponad 9 lat rekrutowałam i budowałam zespół międzynarodowych specjalistów. Jako wewnętrzny coach wprowadzałam w firmie elementy kultury coachingowej i skutecznego porozumiewania się pracowników z pracodawcą. Prowadziłam także szkolenia coachingowe dla kadry menedżerskiej.

Doświadczenie pracy w zróżnicowanych branżach, z ludźmi pochodzącymi z innych kultur i języków, sprawiło, że temat różnic kulturowych jest mi szczególnie bliski. Jako coach – praktyk, pomogę Ci zbudować kompetencje międzykulturowe, dzięki którym stworzysz świetny zespół, zbudujesz trwałe i satysfakcjonujące relacje z osobami pochodzącymi z innych krajów i zrealizujesz zamierzone cele.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Znam dylematy młodych rodziców, poszukiwanie nowego pomysłu na siebie, pracę, własny biznes i wyzwania związane z łączeniem życia rodzinnego z tym zawodowym.

Loading...